טיס ליום אחד

טיס ליום אחד, חולם/ת להיות טייס/ת? חברת F.N.A גיבשה עבורך מוצר ייחודי כדי שתוכל/י לחוות את טעם הטסת המטוס ואולי בעתיד לעשות רישיון טיס אזרחי.

כמה פעמים חלמת לשבת בכיסא הטייס, להרגיש את פרץ האדרנלין המציף אותך מרגע עלייתך על מסלול ההמראה? כמה פעמים רצית להיחשף לתפקידו המרגש והמרתק של הטייס ולחוש מקרוב את עוצמתו הבלתי נתפסת של המטוס? כמה פעמים השתוקקת לחוות תחושת חופש אמיתית, ללא כל גבולות?

הגיע הזמן להגשים את החלום עם חווית טיסה מרגשת, שאולי נמשכת רק יום אחד, אבל לא תישכח לעולם.

אז מה זה טייס ליום אחד?

טייס ליום אחד הינה טיסת חוויה חד פעמית ובלתי נשכחת, המעניקה לך הזדמנות נדירה לחוות את הריגוש שבהטסת מטוס.

במהלך הטיסה נמצא לצידך טייס מקצועי בעל ידע וניסיון רב, שנצברו במהלך אלפי שעות טיסה ואתה מטיס את המטוס.

טייס ליום אחד הינה חוויה  המתאימה כמעט לכל גיל ולכל מטרה ואירוע: מתנת יום הולדת לחבר/ה, מתנה לאהוב/ה, לחברים לעבודה, לאבא או אמא, או אפילו כפינוק קטן, בשביל עצמך.

מסלול הטיסה

נ.צ. 1 תדריך והכנה

היום יתחיל במפגש עם טייס מקצועי,מדריך טיסה, אשר יעביר לך תדריך, ובו תקבל הסבר מפורט על אופן הטסת המטוס, סוגי ההגה השונים, מסלולי ההמראה, נתיב הטיסה ועוד.

נ.צ.2 המראה

הגיע הרגע שלו חיכית. אתה מוזמן להתיישב בכיסא הטייס ופשוט להתחיל ליהנות מחוויה שלא תוכל לשכוח. הטיסה מתבצעת לרוב על מטוס קל מסוג ססנה 152 (Cessna), שהינו חלק מצי המטוסים החדש שלנו.

זמן הטיסה בחבילה הסתנדרטית שמציע החברה הוא 25 דק'.

נ.צ.3 תחקיר

לאחר הנחיתה והסדרת הדופק, אנו מזמינים אותך לחדר התחקירים המקצועי שלנו, שם נערוך תחקיר שלאחר הטיסה, ואם תרצה, תוכל גם לדעת מהי רמת התאמתך לקורס טיס אזרחי.

דברים שחשוב לדעת:

* מחיר: צור קשר לקבלת מחיר מיוחד. ניתן להאריך את זמן השהייה באוויר בתוספת תשלום

* את החוויה ניתן להנציח באמצעות מצלמה המובנת במטוס

* במקרים שבהם משקלו של הטייס ליום אחד עולה על 80 ק"ג ו/או גובהו מעל 1.80 מ', הטיסה תתבצע על מטוס מרווח יותר מסוג ססנה 172, (בתוספת תשלום)

* הטיסה אינה מקנה כל רישיון חוקי להטסת מטוס ומשמשת כטיסת חוויה בלבד

שימו לב! בימים אלה נלחמים משרד התחבורה ורשות התעופה האזרחית בתופעה מסוכנת ומדאיגה: טייסים פרטיים החלו לפתוח אתרי אינטרנט ומציגים את עצמם כחברת תעופה לכל דבר. אנא, למען בטיחותכם, דירשו לראות ביטוח ורישיון ממשרד התחבורה. הקפידו להזמין מחברת תעופה מוכרת, אמינה ובעלת וותק וניסיון בתחום, המקפידה על קריטריונים מחמירים הן בתחום הבטיחות והן בבחירת טייסיה.

אותיות קטנות:

ניתן לתאם בכל ימות השבוע, בכפוף לזמינות המטוסים

ההגעה לשדה התעופה הינה עצמאית. ניתן להזמין הסעה פרטית

חובה להצטייד בתעודות מזהות עבור כל אדם הנכנס לשדה התעופה

* לתיאום טיסות יש ליצור קשר בשעות פעילות המשרד 09-9577717